Dövme Silme (Aktif Q-SWITCHED Lazer)
Dövme silme konusunda pek çok teknik bulunmaktadır. Ancak bunlardan bir çoğu ciltte kalıcı hasarlar bırakır ve geri dönüşü olmayan kötü bir görüntüyü de beraberinde getirir. Vücudunuzda artık bulunmasını istemediğiniz dövmeler konusunda sizlere önerdiğimiz yöntem AKTİF Q-SWITCHED Lazerle dövme silme işlemidir. Önce size dövme ile cildiniz arasındaki ilişkiyi açıklayalım. Dövme boyası deriye nüfuz ettiğinde cildiniz tarafından yabancı madde olarak algılanır ve özel hücreleriniz buna müdahale etmeye çalışır. Ancak boya partikülleri çok büyük çapta olduğu için vücut bunu sistemden atamaz ve dövmeniz kalıcı olur. Bizim size yardımcı olduğumuz nokta tam olarak burada devreye girer. 
Aktif Q-SWITCHED Lazer bu büyük boya partiküllerini parçalamamızı sağlar. Böylece çok küçük parçalara ayrılan dövmeniz sizin KENDİ vücudunuz tarafından müdahale edilebilecek boyutlara gelir. Bu işlem sonrasındaki günlerde yabancı maddeler vücudunuzdan yavaş yavaş uzaklaştırılır. Bazı durumlarda – hatalı dövme yapılması veya hatalı dövme silme işlemleri gibi – mikrodermabrazyon yöntemi de Q-SWITCHED lazere yardımcı olarak kullanılmaktadır.
İşlemlerin uygulanması hızlı ve minimal acılıdır. Duyabileceğiniz acı en fazla dövme yaptırırkenki kadar olacaktır. Uygulama sırasında yüzeysel bir kanama gerçekleşebilir. Ama bu kanamalar sonraki seanslarda gittikçe azalır. Seans sonunda uygulama alanı temizlenerek bakımı yapılmaktadır. Dövme sildirme seansları sonrasında da günlük yaşamınızı etkileyecek herhangi bir komplikasyon oluşmamaktadır.
 
Seanslar arasındaki süre dövmenin büyüklüğüne göre ortalama 3 hafta ile 8 hafta arasında değişim gösterir. Ancak seans sayısı dövmenin büyüklüğüyle ilgili olduğu gibi, aynı zamanda boyanın rengine, miktarına, türüne ve boyanın nüfuz ettiği derinliğe de doğrudan bağlıdır.
Kalıcı dövme veya kalıcı makyaj sonrası temiz ve hasarsız bir cilde kavuşmak sabır gerektiren uzun bir süreçtir. Cildiniz ortalama 3 ila 10 seans arasında böyle bir görünüme kavuşacaktır.
 
 

Eğer bir web kameranız varsa aşağıda açılan formu kullanarak dövmenizin fotoğraflarını bize gönderebilirsiniz. Gerekli incelemeyi yaptıktan sonra temsilcimiz size ulaşacak ve dövmenize ilişkin silinme sürecinin nasıl gelişeceğini bire bir olarak aktaracaktır.

 

Videolar

Ozon Tedavisi
Avrupa'ya Göre Tanrı'nın nefesi, bize göre Ozon Terapi! Ozon'dan Gelen Sağlık!
Kavitasyon
Kavitasyon nedir ? Nasıl uygulanır ? Kavitasyon uygulamasındaki ince ayrıntılar...
Saç Bakımları PRP Tedavisi
Saç dökülmesi ve kopmalara karşı doğal bir yöntem.
P.R.P !
Lazer Epilasyon
Lazer Epilasyon hakkında bilmeniz gerekenler. Etkin ve güvenli lazer epilasyonun detayları...
Dövme Silme
Lazerle Dövme Silme işlemi nasıl olur? Her lazer ile dövme sildirme mümkün mü? Dövme sildirme süreci nasıl işler ?
Kalıcı MakyajKalıcı Makyaj - Kaş Kontürü - Dudak Kontürü - Kalıcı Eyeliner